ساختار فلش های چرمی

ساختار فلش های چرمی – مواد سازنده فلش های چرمی :

باسلام و درود خدمت کاربران گرامی وب سایت سپیدار گیفت ، باز با یک مقاله دیگر در سپیدار گیفت در خدمت شما هستیم ، نمیدونم که چقدر در طی این چند مدت مقالات ما رو دنبال میکردید ، اما اگر در طی یک ماه گذشته مقالات ما رو در حوزه فلش چرمی و هدایای تبلیغاتی ، دنبال نکرده اید به شما پیشنهاد میکنیم ، ابتدا مقالات زیر رو بررسی کنید و سپس به ادامه این مقاله بپردازید :

بعد از بررسی مقالات فوق حال میتوانید ادامه این موضوع روب ررسی کنید ، ما در ادامه این پست قصد داریم به بررسی ساختار فلش های چرمی بپردازیم ، یعنی به شما بگوییم که دقیقا یک فلش چرمی از چه چیز هایی تشکیل شده است ، پس با سپیدارگیفت همراه باشید :

ساختار فلش های چرمیساختار فلش های چرمی :

شاید برای شما جالب باشد که بدانید دقیقا فلش های چرمی از چه ساختاری تشکیل شده اند ، و یا فلش چرمی های چرمی دارای چه ساختاری هستند که ما هر دوی این موارد رو در این مقاله (ساختار فلش های چرمی) با هم بررسی خواهیم کرد .

بسیاری از افراد تصور میکنند ، که فلش چرمی فقط از چرم خالص تشکیل شده است و هیچ قطعه فلزی در ان به کار نرفته است . درصورتی که واقعا این گونه نیست و فلش های چرمی هم داری قطعات فلزی هستند ، یک فلش چرمی به طور کلی از قطعات زیر تشکیل شده است :

1) بدنه :

بدنه فلش چرمی یا فلش های چرمی : در واقع از چرم تشکیل شده است ، و این که این گونه فلش ها به نام چرمی شهرت پیدا کرده اند به خاطر بدنه انها هست که از چرم هست . که معمولا 100% نیز این بدنه از چرم نیست و بخش هایی از ان هنوز هم به صورت فلزی است ولی بخش قالب آن از چرم هست .

2) چیست – یا جیپ :

چیپست مهم ترین بخش یک فلش هست ، و فکر میکنم همه با ان آشنا هستید ، اما اگر تمایل دارید در خصوص آن بیشتر بدانید به شما پیشنهاد میکنیم مقاله (معرفی چیپست های به کار رفته در فلش مموری های تبلیغاتی) را در سپیدار گیفت مشاهده و بررسی نمایید .

3) بخش اضافی :

علاقه بر دو بخش فوق که در هر فلشی وجود دارد ، یک بخش اضافی هم وجود دارد که این بخش اضافی معمولا برای زیبا تر کردن فلش ها هست ، مثلا در فلشی که ما در این پست عکسش رو گذاشتیم یک دسته فلزی یا حلقه برای اویزان کردن قرار داده شده است . که به این بخش ما بخش اضافی میگوییم .

ساختار فلش های تبلیغای چرمی :

و در نهایت میخواهیم در این بخش از پست (ساختار فلش های چرمی) ساختار یک فلش تبلیغاتی چرمی یا یک فلش مموری تبلیغاتی چرمی رو با هم بررسی کنیم :

فلش های تبلیغاتی چرمی ، با فلش های چرمی در ظاهر فقط یک تفاوت دارند و اون هم بخش تبیلغات هست یعنی چهارمین بخشی که به ساختار اضافه میشه ، فقط بخش تبلیغات است که در فلش تبلیغاتی و یا فلش مموری تبلیغاتی بخشی هم برای تبلیغات شما قرار دارد . که در انجا تبلیغ شما قرار میگرد . که باعث میشود به توان از ان به عنوان یک وسیله تبلیغاتی و یا یک محصول تبلیغاتی یا ساده تر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی از ان استفاده نمود .

از این که تا این جا مارا همراهی کردید ، بی نهایت متشکریم .

تا مقالات بعدی در سپیدار گیفت برای شما بهترین ها رو ارزومندیم .

شانزدهم ، آذر ماه 1395 هجری شمسی – سیپدار گیفت

بازدیدها: 132

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.