ساختار فلش های چرمی

ساختار فلش های چرمی – مواد سازنده فلش های چرمی :

باسلام و درود خدمت کاربران گرامی وب سایت سپیدار گیفت ، باز با یک مقاله دیگر در سپیدار گیفت در خدمت شما هستیم ، نمیدونم که چقدر در طی این چند مدت مقالات ما رو دنبال میکردید ، اما اگر در طی یک ماه گذشته مقالات ما رو در حوزه فلش چرمی و هدایای تبلیغاتی ، دنبال نکرده اید به شما پیشنهاد میکنیم ، ابتدا مقالات زیر رو بررسی کنید و سپس به ادامه این مقاله بپردازید :

بعد از بررسی مقالات فوق حال میتوانید ادامه این موضوع روب ررسی کنید ، ما در ادامه این پست قصد داریم به بررسی ساختار فلش های چرمی بپردازیم ، یعنی به شما بگوییم که دقیقا یک فلش چرمی از چه چیز هایی تشکیل شده است ، پس با سپیدارگیفت همراه باشید :

ساختار فلش های چرمیساختار فلش های چرمی :

شاید برای شما جالب باشد که بدانید دقیقا فلش های چرمی از چه ساختاری تشکیل شده اند ، و یا فلش چرمی های چرمی دارای چه ساختاری هستند که ما هر دوی این موارد رو در این مقاله (ساختار فلش های چرمی) با هم بررسی خواهیم کرد .

بسیاری از افراد تصور میکنند ، که فلش چرمی فقط از چرم خالص تشکیل شده است و هیچ قطعه فلزی در ان به کار نرفته است . درصورتی که واقعا این گونه نیست و فلش های چرمی هم داری قطعات فلزی هستند ، یک فلش چرمی به طور کلی از قطعات زیر تشکیل شده است :

1) بدنه :

بدنه فلش چرمی یا فلش های چرمی : در واقع از چرم تشکیل شده است ، و این که این گونه فلش ها به نام چرمی شهرت پیدا کرده اند به خاطر بدنه انها هست که از چرم هست . که معمولا 100% نیز این بدنه از چرم نیست و بخش هایی از ان هنوز هم به صورت فلزی است ولی بخش قالب آن از چرم هست .

2) چیست – یا جیپ :

چیپست مهم ترین بخش یک فلش هست ، و فکر میکنم همه با ان آشنا هستید ، اما اگر تمایل دارید در خصوص آن بیشتر بدانید به شما پیشنهاد میکنیم مقاله (معرفی چیپست های به کار رفته در فلش مموری های تبلیغاتی) را در سپیدار گیفت مشاهده و بررسی نمایید .

3) بخش اضافی :

علاقه بر دو بخش فوق که در هر فلشی وجود دارد ، یک بخش اضافی هم وجود دارد که این بخش اضافی معمولا برای زیبا تر کردن فلش ها هست ، مثلا در فلشی که ما در این پست عکسش رو گذاشتیم یک دسته فلزی یا حلقه برای اویزان کردن قرار داده شده است . که به این بخش ما بخش اضافی میگوییم .

ساختار فلش های تبلیغای چرمی :

و در نهایت میخواهیم در این بخش از پست (ساختار فلش های چرمی) ساختار یک فلش تبلیغاتی چرمی یا یک فلش مموری تبلیغاتی چرمی رو با هم بررسی کنیم :

فلش های تبلیغاتی چرمی ، با فلش های چرمی در ظاهر فقط یک تفاوت دارند و اون هم بخش تبیلغات هست یعنی چهارمین بخشی که به ساختار اضافه میشه ، فقط بخش تبلیغات است که در فلش تبلیغاتی و یا فلش مموری تبلیغاتی بخشی هم برای تبلیغات شما قرار دارد . که در انجا تبلیغ شما قرار میگرد . که باعث میشود به توان از ان به عنوان یک وسیله تبلیغاتی و یا یک محصول تبلیغاتی یا ساده تر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی از ان استفاده نمود .

از این که تا این جا مارا همراهی کردید ، بی نهایت متشکریم .

تا مقالات بعدی در سپیدار گیفت برای شما بهترین ها رو ارزومندیم .

شانزدهم ، آذر ماه 1395 هجری شمسی – سیپدار گیفت

بازدیدها: 139

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.

نظرات کاربراندرباره ما

سپیدارگیفت با عنوان طراح بهترین فلش مموری های تبلیغاتی و فلش مموری های کارتی و… فعالیت خود را از سال 2014 در فضای مجازی شروع کرد. سپیدارگیفت از ابتدا همواره قصد داشته جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد. لذا در این راستا برای تسهیل در خرید و تحویل سریعتر کالا، اقدام به خرید دستگاه چاپی مجهز نموده تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان کالا های تبلیغاتی هر چه سریعتر و در زمان کمتر و با کیفیت چاپ بهتر خدمت مشتریان عرضه گردد.