معرفی چیپست های به کار رفته در فلش مموری های تبلیغاتی

معرفی چیپست های به کار رفته در فلش مموری های تبلیغاتی

در حالت کلی به زبان ساده در بازار 3 مدل چیپست وجود دارد:

یکی چیپست های قدیمی هستند که اولین عضو از خانواده های فلش مموری ها را تشکیل می دهند که این نوع معروف هستند به چیپست های قیری!!

معرفی چیپست های به کار رفته در فلش مموری های تبلیغاتی

 

معرفی چیپست های به کار رفته در فلش مموری های تبلیغاتی

که در نسل های آینده این نوع از چیپست ها پیشرفت کردند و به جای استفاده از چیپ ست های قیری روی برد از چیپست های جدا گانه که روی برد لحیم شده بود و ظرفیت های بیشتری داشت تشکیل می شد به عنوان نمونه بسیار سنتی و پر طرفدار از این نوع می توان از فلش مموری چرمی که در دو مدل فلش مموری چرمی و فلش مموری چرمی مگنتی می باشند نام برد.

معرفی چیپست

 

 

البته در نمونه های جدید این چیپ ست ها هم دچار تغییر شده اند و به جای قیر از چیپست هایی که روی برد لحیم می شد استفاده کردند. که این نوع چیپست ها معمولا دارای یک کاور فلزی به دور برد چیپست می باشند تولید می شوند به عنوان نمونه جدید خلاقانه از فلش مموری که این مدل از چیپ ست ها در آنها به کار رفته می توان به فلش مموری اختصاصی با همان فلش مموری سفارشی اشاره کرد.

معرفی چیپست های به کار رفته در فلش مموری های تبلیغاتی

مدل دیگر از فلش مموری ها دارای چیپست های پیشرفته و بسیار کوچک و سبک استفاده می کنند که به میکرو چیپ معروف هستند این مدل از چیپ ست ها امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و دارای عمر بسیار طولانی می باشند.

معرفی چیپست های به کار رفته در فلش مموری های تبلیغاتی

نمونه بسیار پرطرفدار از این مدل چیپست ها مدل فلش مموری کارتی که به فلش کارتی نیز معروف هستند می باشد فلش مموری کارتی یا فلش مموری کارت ویزیتی را می توان پر طرفدار ترین فلش مموری تبلیغاتی نام برد.

جهت اشنایی بیشتر با فلش مموری کارتی ، پیشنهاد میکنیم مقاله ” انواع فلش مموری کارتی ” را بررسی کنید.

مدل دیگر به چیپست های ناخنی معروفند که تکنولوژی ساخت آنها بسیار شبیه میکرو چیپ ها می باشند با این تفاوت که این مدل از چیپست ها در فضای بسیار کوچک نانو طراحی شده و ابعاد آن تقریبا نصف میکرو چیپها می باشد نمونه این نوع از چیپست ها در فلش مموری ssk مدل SFD-206 به کار رفته است.

بازدیدها: 639

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.

نظرات کاربراندرباره ما

سپیدارگیفت با عنوان طراح بهترین فلش مموری های تبلیغاتی و فلش مموری های کارتی و… فعالیت خود را از سال 2014 در فضای مجازی شروع کرد. سپیدارگیفت از ابتدا همواره قصد داشته جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد. لذا در این راستا برای تسهیل در خرید و تحویل سریعتر کالا، اقدام به خرید دستگاه چاپی مجهز نموده تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان کالا های تبلیغاتی هر چه سریعتر و در زمان کمتر و با کیفیت چاپ بهتر خدمت مشتریان عرضه گردد.