فلش چرمی های جدید

فلش چرمی های جدید – نسل جدید فلش های چرمی :

باسلام و درود خدمت کاربران و بازدید کننده گان سپیدار گیفت ، بزرگترین وب سایت هدیه تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی در ایران ، در این پست قصد داریم به معرفی جدیدترین فلش های چرمی در بازار فلش چرمی بپردازیم ، اگر شما هم به دنبال یک محصول تبلیغاتی مدرن هستید ،  با ما در ادامه همراه باشید .

این روز ها تبلیغات نسبت به گذشته بسیار متفاوت شده است . شاید در گذشته برای برندینگ و تبلیغ یک محصول پخش تراکت ، تماس با مردم و در کل شیوه های سنتی بسیار ، موثر بود ، اما الان چنین شیوه هایی نه تنها دیگر تاثیر ندارند ، بلکه بی فایده شده اند ، و میشه گفت تبلیغات از طریق تراکت ، بروشور ها و… بازدهی خود را از دست داده اند .

و یا اگر خیلی خوش بین باشیم ، بازدهی شون به حداقل رسیده است و تبلیغاتی از طریق محصولاتی مثل : فلش تبلیغاتی ، فلش مموری تبلیغاتی این روز ها نسبت به سایر تبلیغات بازدهی بسیار بهتری رو دارند . به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم در این خصوص ، موضوع اموزشی رو برای شما کاربران گرامی آماده کنیم ، که در ادامه به اون خواهیم پرداخت ، پس با سپیدار گیفت همراه باشید :

فلش چرمی های جدید

فلش چرمی های جدید – فلش چرمی جدید  :

ما در این بخش از پست (فلش چرمی های جدید) میخواهید جدیدترین مدل های فلش چرمی رو بهتون معرفی کنیم . اما این جدیدترین ها در کنار شما بوده اند ، یعنی این محصولات چندان هم شاید جدید نباشند . در واقع منظور ما جدیدی از نظر نوع جنس نیست ، بلکه بیشتر از نظر کاربرد هست .

کلا محصولات چرمی : مثل کیف چرمی ، فلش چرمی و… محصولاتی بوده اند که برای شیکی و پرستیژ از انها استفاده میشده است . یعنی کیف چرمی به عنوان یک محصول اسپورت ، و شیک مورد استفاده قرار میگرفته است . در طی شاید 10 سال گذشته ، چرم 10 سال پیش با حال حاظر چندان تفاوتی نکرده است . البته شاید بشه گفت از نظر جنسیت مرغوب تر شده است و کیفیت ان بهتر شده است .

اما ماهیت کلی ان تغییر خاصی نداشته است ولی از نظر کاربرد استفاده های جدیدی در طی این 10 سال تا به امروز برای انها فراهم شده است که احتمالا برای شما جدید و جالب هست .

10 سال پیش شاید از یک کیف چرمی فقط برای اسپورت بودن و شیک بودن استفاده میشد همان طور که بالاتر گفتیم ، اما امروز علاوه بر اون موضوع از کیف چرمی و یا فلش مموری چرمی ، به عنوان یک محصول تبلیغاتی هم استفاده میشود . یا به صورت ساده تر میشه ، گفت جدیدترین کاربرد محصولات چرمی ، ورود انها به عرصه تبلیغات هست که علاوه بر یک محصول بسیار شیک ، امروز به عنوان یک محصول تبلیغاتی خاص نیز از ان یاد میشود .

اگر شما قصد داشته باشید به یکی از دوستان و یا مشتریان خود هدیه ای بدهید ، میتوانید یک محصول چرمی روانتخاب کنید و با درج تبلیغ خود بر روی آن ، تبلیغات خود را به صورت دائمی بر روی آن محصول ماندگار کنید . پس میشه گفت محصولات چرمی این روز ها یکی از بهترین وسایل برای هدیه تبلیغاتی هستند که شاید بسیاری از افراد از آن بی اطلاع باشند .

اگر شما مایل هستید لیست کاملی از فلش های تبلیغاتی رو مشاهده کنید ، پیشنهاد میکنیم به بخش (فلش تبلیغاتی) – ارشیو مراجعه نمایید .

از این که با ما تا اینجا همراه بودید . متشکریم .

امیدواریم این پست (فلش چرمی های جدید) برای شما مفید بوده باشد .

زمستان 1395 – سپیدار گیفت

بازدیدها: 156

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.

نظرات کاربراندرباره ما

سپیدارگیفت با عنوان طراح بهترین فلش مموری های تبلیغاتی و فلش مموری های کارتی و… فعالیت خود را از سال 2014 در فضای مجازی شروع کرد. سپیدارگیفت از ابتدا همواره قصد داشته جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد. لذا در این راستا برای تسهیل در خرید و تحویل سریعتر کالا، اقدام به خرید دستگاه چاپی مجهز نموده تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان کالا های تبلیغاتی هر چه سریعتر و در زمان کمتر و با کیفیت چاپ بهتر خدمت مشتریان عرضه گردد.