هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی :

همه ما قصد داریم تا بتوانیم در حرفه و شغل خود جزء افراد و شرکت های موفق دنیا باشیم. لذا برای کسب موفقیت بهتر و بیشتر هیچ عاملی مهم تر از تبلیغات نیست.

از سوی افراد موفق در تجارت شنیده شده که حتی تبلیغات موثر میتواند به مراتب بسیار تاثیرگذار تر از سرمایه گذاری در هر زمینه کاری باشد. لذا نباید نقش تبلیغات را نادیده یا کمرنگ دانست.

تبلیغات در حقیقت باعث ایجاد روابط قوی ای در بین دو طرف شخص هدیه دهنده و هدیه گیرنده ایجاد می کند که این امر یعنی روابط قوی باعث اعتماد فرد هدیه گیرنده به هدیه دهنده می شود. و می دانیم که اعتماد در هر کسب و کار  از عوامل مهم برای خرید و فروش کالا یا سود دهی بهتر می باشد.

هدایای تبلیغاتی یا همان گیفت های تبلیغاتی بسیار متنوعی برای ارائه به مشتریان و سایرین وجود دارد که تنوع در آن ها، دست هدیه دهنده را برای انتخاب ازبین هدایا بازتر می گذارد. این هدایا شامل: لیوان – خودکار – ساعت – فلش مموری – پاوربانک – جاسوییچی و سایر لوازم کامپیوتر و موبایل و یا وسایل کاربردی از قبیل: فلاسک – قمقمه – کلاه – تقویم – دفترچه یادداشت یا (Note) – ماشین حساب و… می باشند که با توجه به روش های مختلف چاپی می توان توسط یکی از روش ها، ماندگاری هدیه دهنده را در ذهن هدیه گیرنده تثبیت کرد.

 

مزایا و خواص هدایای تبلیغاتی :

همانطور که در نوشته پیشین گفته شد هدایای تبلیغاتی نقش موثری در تجارت و کسب وکار افراد ایفا میکند و مزایای بسیاری درحرفه هر شخص دارد که ممکن است تا سالهای سال اثرگذار باشد.

طبق امار گرفته شده شرکت ها یا افرادی که از هدایای تبلیغاتی برای تاثیر بیشتر در ذهن مشتریان خود، استفاده میکنند احتمال برقراری تماس هدیه گیرندگان با هدیه دهندگان حدود 2 برابر بیشتر از کسانی است که هدیه ای برای مشتریان خود تهیه نکرده اند.

روش های زیادی برای تبلیغات در تجارت  و بازاریابی وجود دارند اما اغلب نیازمند هزینه های هنگفتی هستند که شاید در توان هر شرکتی نباشد اما ارائه یک هدیه از روش های مناسبی در زمینه تبلیغات است چرا که همیشه قیمت بالای یک هدیه یا بزرگی آن دلیلی بر اثرگذاری بیشتر آن در خاطر مشتریان نیست و اتفاقاً گاهی برعکس ممکن است عمل کند. اگر کسب و کار کوچک و نوپایی دارید می توانید از هدایای تبلیغاتی با قیمت پایینتر یا مناسبتر برای معرفی کالا یا خدمات خود  استفاده کنید. برای شما دادن یک هدیه ای مانند یک فلش مموری جذاب و پرکاربرد یا یک خودکار روان یا یک جاسوییچی  شکیل می تواند برای شروع کافی باشد. چرا که شما با درج مشخصات خود  بر روی کالا می توانید فاصله ی خود را به مشتریانتان تا یک قدمی آنان نزدیک کنید. حتی اگر مشتری شما در آن برهه زمانی نیازمند کالا یا خدمات ارائه شده توسط شرکت شما نباشد بدین طریق حداقل با عنوان شرکت شما و راه های برقراری تماس و ارتباط باشما آشنا می شود و باعث یاددآوری بیشتر در ذهن او می شوید و همین امر باعث شده تا شرکت شما از محبوبیت و شهرت بیشتری بین رقبا و هم صنف هایتان برخوردار شود.

هدیه دهندگان بایستی در انتخاب یک هدیه مناسب نهایت دقت خود را بکار گیرند تا یک هدیه مرغوب و باکیفیت را تهیه و ارائه دهند چرا که کالای خوب و باکیفیت اعتماد مشتریان را بیشتر از پیش بسوی شما جلب کرده و در صورتی که هدیه شما کاربردی برای آنان باشد شما توانستید با یک کالای مناسب اصالت و قدرت خود را در امور کاری و خدماتی تان به مشتریان نشان دهید.

بعلاوه دادن یک هدیه مناسب به مشتری باعث سبب می شود که به مشتریانتان حس خوبی دست بدهد به این مفهوم که شما به آن ها اهمیت می دهید و سعی دارید تا همیشه در ذهن آن ها به عنوان فرد یا سازمانی فعال و کاری و کامل بنظر برسید و این حس خوب بسیار  تعمق برانگیز و تاثیرگذار در زهن آن هاست.

شما می توانید برای انتخاب یک هدیه مناسب و کارآمد که همانطور که گفته شد فاکتور بسیار مهمی است، با مشاورین مجموعه های هدایای تبلیغاتی همچون سپیدار گیفت تماس حاصل نموده و از مشاوره با آن ها بهره گیری کنید.

***  تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه ست.  ***

برای ارتباط با مجموعه سپیدار گیفت به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

بازدیدها: 848

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.

نظرات کاربراندرباره ما

سپیدارگیفت با عنوان طراح بهترین فلش مموری های تبلیغاتی و فلش مموری های کارتی و… فعالیت خود را از سال 2014 در فضای مجازی شروع کرد. سپیدارگیفت از ابتدا همواره قصد داشته جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد. لذا در این راستا برای تسهیل در خرید و تحویل سریعتر کالا، اقدام به خرید دستگاه چاپی مجهز نموده تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان کالا های تبلیغاتی هر چه سریعتر و در زمان کمتر و با کیفیت چاپ بهتر خدمت مشتریان عرضه گردد.