کارت هدیه تبلیغاتی سپیدار گیفت

باسلام و درود خدمت شما کاربران و بازدیدکنندگان گرامی وب سایت سپیدار گیفت:

امروز با معرفی یک هدیه تبلیغاتی دیگر در خدمت شما هستیم، در این پست میخواهیم به شما محصول (کارت هدیه تبلیغاتی) رو معرفی کنیم، این محصول دارای انواع مختلفی هست و همین انواع مختلف باعث این شده است که در قیمت های مختلف قابل ارائه باشد، یا ساده تر این محصول را میتوانیم در دسته بندی (هدایای تبلیغاتی مفید قرار دهیم) چرا که برای هر جایی میتواند یک هدیه مناسب باشد.

کارت هدیه تبلیغاتی: در واقع ترکیب دو محصول هست: 1) کارت هدیه + یک محصول تبلیغاتی، یعنی شما فرض کنید: مدیر یک شرکت هستید میخواهید به پرسنل خودتان کارت هدیه ای بدهید که علاوه بر جنبه هدیه بودن یک جنبه تبلیغاتی هم داشته باشد، این که شما یک محصول تبلیغاتی رو کادو دهید، شاید ارزش اون هدیه رو از بین ببره و یا فقط یک کارت هدیه بدهید، جنبه تبلیغاتی بودن رو از بین میبره .

تعادل این دو محصول، محصولی هست به نام کارت هدیه تبلیغاتی که در ادامه در خصوص آن به شما بیشتر توضیح خواهیم داد.

کارت هدیه تبلیغاتی:

کارت هدیه تبلیغاتی محصولی مدرن و جدید برای تبلیغات و هدیه هست، که هم جنبه تبلیغاتی مثبت دارد و هم جنبه هدیه و تشویقی جذابی رو دارد، این محصول دقیقا همانند کارت ویزیت یا فلش مموری های کارتی هست یا ساده تر، این محصول یک نوع کارت هست که یک بخش آن یک کد هدیه ارائه شده است برای خرید از یک فروشگاه و یک بخش آن تبلیغ شما درج شده است.

شما در این محصول دستتون کاملا باز هست و میتوانید کارت هدیه تبلیغاتی خودتون رو به راحتی از انواع مختلف انتخاب کنید، میتوانید سمتی از کارت را یک کد تخفیف قرار دهید و یک سمت آن را یک تبلیغ از خودتان یا مجموعه تان و یا حتی یک شعار تبلیغاتی، همچنین میتوانید به صورت چند منظوره کار کنید.

میتوانید برای کارت از یک فلش کارتی استفاده کنید، و روی یک طرف این فلش کارتی یک کد تخفیف وارد کنید و روی سمت دیگر یا طرف دیگر یک تبلیغ رو کار کنید، این گونه مطمئنا همه افراد کارت هدیه شما رو به صورت دائمی نگهداری خواهند کرد و اثر بخشی تبلیغ شما چند برابر می شود.

انواع کارت هدیه تبلیغاتی سپیدار گیفت:

بحث بعدی که شاید برای شما جالب باشد این هست که ما در سیپدار گیفت انواع فلش مموری کارت هایی که ممکن است شما نیاز داشته باشید رو داریم و به همین جهت ما در سپیدار گیفت این امکان رو داریم که به شما یک محصول فوق العاده رو ارائه کنیم،

برخی از انواع فلش کار هایی که در سپیدار گیفت ارائه میشود:

  • فلش مموری کارتی
  • فلش مموری کارتی دایره ای
  • فلش مموری کارتی مربعی
  • فلش کارتی چوبی
  • فلش کارتی کاغذی
  • فلش مموری کارتی از نوع پلاستیکی
  • و…

در نهایت امیدواریم توضیحات و موارد ارائه شده برای شما کاربران و بازدید کنندگان گرامی مفید واقع شده باشد.

بازدیدها: 256

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.

نظرات کاربراندرباره ما

سپیدارگیفت با عنوان طراح بهترین فلش مموری های تبلیغاتی و فلش مموری های کارتی و… فعالیت خود را از سال 2014 در فضای مجازی شروع کرد. سپیدارگیفت از ابتدا همواره قصد داشته جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد. لذا در این راستا برای تسهیل در خرید و تحویل سریعتر کالا، اقدام به خرید دستگاه چاپی مجهز نموده تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان کالا های تبلیغاتی هر چه سریعتر و در زمان کمتر و با کیفیت چاپ بهتر خدمت مشتریان عرضه گردد.