کارت هدیه تبلیغاتی سپیدار گیفت

باسلام و درود خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی وب سایت سپیدار گیفت :

امروز با معرفی یک هدیه تبلیغاتی دیگر در خدمت شما هستیم ، در این پست میخواهیم به شما محصول (کارت هدیه تبلیغاتی) رو معرفی کنیم ، این محصول دارای انواع مختلفی هست و همین انواع مختلف باعث این شده است که در قیمت های مختلف قابل ارائه باشد ، یا ساده تر این محصول را میتوانیم در دسته بندی (هدایای تبلیغاتی مفید قرار دهیم) چرا که برای هر جایی میتواند یک هدیه مناسب باشد .

کارت هدیه تبلیغاتی : در واقع ترکیب دو محصول هست : 1) کارت هدیه + یک محصول تبلیغاتی ، یعنی شما فرض کنید : مدیر یک شرکت هستید میخواهید به پرسنل خودتان کارت هدیه ای بدهید که علاوه بر جنبه هدیه بودن یک جنبه تبلیغاتی هم داشته باشد ، این که شما یک محصول تبلیغاتی رو کادو دهید ، شاید ارزش اون هدیه دادنه رو از بین ببره ، و این که فقط مثلا یک کارت هدیه بدهید ، جنبه تبلیغاتی بودنه از بین میره .

تعادل این دو محصول ، محصولی هست به نام کارت هدیه تبلیغاتی که در ادامه در خصوص آن به شما بیشتر توضیح خواهیم داد .

کارت هدیه تبلیغاتی :

کارت هدیه تبلیغاتی محصولی مدرن و جدید برای تبلیغات و هدیه هست ، که هم جنبه تبلیغاتی مثبت دارد و هم جنبه هدیه و تشویقی جذابی رو دارد ، این محصول دقیقا همانند کارت ویزیت یا فلش مموری های کارتی هست ، یا ساده تر ، این محصول یک نوع کارت هست که یک بخش آن یک کد هدیه ارائه شده است برای خرید از یک فروشگاه و یک بخش از آن تبلیغ شما درج شده است .

شما در این محصول دستتون کاملا باز هست و میتوانید کارت هدیه تبلیغاتی خودتون رو به راحتی از انواع مختلف انتخاب کنید ، میتوانید سمتی از کارت را یک کد تخفیف قرار دهید و یک سمت آن را یک تبلیغ از خودتان یا مجموعه تان و یا حتی یک شعار تبلیغاتی ، همچنین میتوانید به صورت چند منظوره کار کنید

میتوانید برای کارت از یک فلش کارتی استفاده کنید ، و روی یک طرف این فلش کارتی یک کد تخفیف وارد کنید و روی سمت دیگر یا طرف دیگر یک تبلیغ رو کار کنید ، این گونه مطمئنا همه افراد کارت هدیه شما رو به صورت دائمی نگهداری خواهند کرد . و اثر بخشی تبلیغ شما چند برابر می شود .

انواع کارت هدیه تبلیغاتی سپیدار گیفت :

بحث بعدی که شاید برای شما جالب باشد این هست که ما در سیپدار گیفت انواع فلش مموری کارت هایی که ممکن است شما نیاز داشته باشید رو داریم و به همین جهت ما در سپیدار گیفت این امکان رو داریم که به شما یک محصول فوق العاده رو ارائه کنیم ،

برخی از انواع فلش کار هایی که در سپیدار گیفت ارائه میشود :

  • فلش مموری کارتی
  • فلش مموری کارتی دایره ای
  • فلش مموری کارتی مربعی
  • فلش کارتی چوبی
  • فلش کارتی کاغذی
  • فلش مموری کارتی از نوع پلاستیکی
  • و…

در نهایت امیدواریم توضیحات و موارد ارائه شده برای شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی مفید واقع شود

بازدید: 55

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.