فلش مموری چیست؟

فلش مموری چیست؟

آیا میدانید فلش مموری چیست و چه کاربرد و ارزشی دارد ؟ ما در این مقاله “فلش مموری چیست؟ ” قصد داریم به این پرسش شما “فلش مموری چیست؟ ” پاسخ دهیم پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید

فلش مموری  یا فلش چیست؟

این نوع حافظه(فلش مموری )ها همانطور که گفته شد بسیار کوچک هستند و شکل های بسیار متنوع و جذابی دارند.آن ها ظرفیت های متفاوتی دارند که بر حسب نیاز می توان آن ها را در حجم های متفاوت تهیه نمود.ظرفیت این فلش مموری ها حداقل از 2 گیگابایت شروع می شوند و ظرفیت های محبوب و معمولی آن ها بین 8 و 16 و32 گیگابایت و یا خیلی یالاتر هستند.

فلش مموری ها قادرند هر نوع فایلی را در خود ذخیره نمایند. این فایل ها می توانند از نوع عکس ،نوشته ،فیلم،موسیقی و  فایل های اجرایی،فایل های نرم افزاری وفایل های گرافیکی و…باشند.

یکی دیگر ازخصوصیات این حافظه ها (فلش مموری)امکان ریختن اطلاعات و حذف آن ها بطورمکرر وجود دارد در حقیقت یه این نوع حافظه ها اصطلاحا (Re writable) گفته می شود.

سپیدارگیفت همواره یا و یاورشما در خرید و تبلیغات است. از همراه خود استفاده کنید تا به هدفتان به آسانی هرچه بیستر نزدیک شوید. با ما همراه شوید.

جهت مشاهده و خرید انواع فلش مموری ها یا کول دیسک ها می توانید به سایت سپیدارگیفت مراجعه و انواع محصولات را مشاهده و جهت خرید کالا با ظرفیت موردنظرتان اقدام فرمایید. از اینکه سپیدارگیفت را برای خرید محصول انتخاب کردید متشکریم.

امیدواریم مفید واقع شده باشد .

محصولات پیشنهادی :

همچنین به شما پیشنهاد میکنیم از سایر محصولات ما نیز دیدن نمایید ” فلش مموری کارتی ” همچنین در صورتی که مایل هستید با انواع فلش مموری های کارتی سپیدار گیفت آشنا شیوید پیشنهاد میکنیم ، مقاله ” انواع فلش مموری کارتی ” را در سپیدار گیفت مشاهده و بررسی بفرمایید .

سفارش فلش مموری کارتی :

جهت خرید انواع فلش های تبلیغاتی میتوانید از طریق تماس با ما با مجموعه سپیدار گیفت ارتباط برقرار کنید .

همراه: ۰۹۱۲۶۴۶۷۰۷۸ –۰۹۳۷۷۳۲۴۰۱۳

تلفن: ۲۲۴۸۴۶۷۹ – ۸۸۹۳۴۴۹۴ – ۸۸۹۴۷۳۴۰

آدرس شرکت: تهران ، میدان ولیعصر ، ابتدای خیابان کریم خان زند ، ساختمان کیمیا ، شماره ۳۰۸ ، طبقه ۶ ، واحد ۶۱

ایمیل: mahdiar.gholipour@gmail.com

بازدیدها: 38

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.