بهترین فلش مموری های تبلیغاتی

بررسی بهترین فلش مموری ها

بررسی بهترین فلش مموری های تبلیغاتی:

با در نظرگرفتن نقش بسیار مهم مشتریان تصمیم بر آن شد تا به معرفی انواع فلش مموری تبلیغاتی و بهترین فلش مموری های کارتی و تبلیغاتی در کنار کاربرد آن ها به شما عزیزان مقاله ای تهیه کنیم تا بتوانیم شما را در این زمینه یاری دهیم.

 

بحث را با فلش مموری کارتی که نمونه ای بسیار پرطرفدار از فلش مموری تبلیغاتی می باشد آغاز می کنیم.

فلش مموری کارتی

فلش مموری کارتی:

در این نوع فلش مموری ها از چیپ ست های پیشرفته ای تحت عنوان میکرو چیپ که در مقاله ای قبلتر آن را معرفی کرده ایم استفاده شده است.

جنس بدنه این مدل فلش مموری کارتی از نوع pvc فشرده است که این جنس باعث مقاوم تر بودن و وزن سبک تر فلش کارتی می شود و همچنین چاپ ماندگارتری می توان روی این جنس مشاهده نمود.

فلش مموری کارتی مدلی کاملی از یک کارت ویزیت با قابلیت چاپ تمام رنگی uv در هر دو طرف کارت می باشد که این قابلیت باعث نامگذاری این محصول به فلش کارت ویزیتی نیز شده است.

این بررسی بهترین فلش مموری تبلیغاتی و کارتی  از فلش کارتی باعث می شود تا این مدل یک تعریف گویایی از کسب و کار شما باشد. فلش مموری کارتی همچنین دارای جلدی شبیه به جلد عابربانک ها است که این پوشش دارای قابلیت چاپ تمام رنگی و هم چاپ لیزر می باشد.

این نوع فلش مموری با عناوین و اسامی متفاوتی مانند فلش کارت ویزیت،فلش کارتی، فلش مموری طرح کارت ویزیت و یا فلش مموری کارتی نام برده می شود.

ابعاد فلش مموری کارتی نیز حدود 83 میلیمتر در 52 میلیمتر می باشد.

نوع چیپ ست بکار رفته در این فلش مموری ها بگونه ای طراحی شده است که قابلیت نگهداری اطلاعات حداقل ده سال میباشد.

فلش کارتی در حجم های متفاوتی وجود دارد این حجم ها در مقادیر 4،8،16 گیگابایت هستند.

فلش مموری اختصاصی یا سفارشی:

حال از مدل کارتی می گذریم و سراغ مدل دیگری که با عنوان فلش مموری اختصاصی یا سفارشی از آن نام برده می شود می رویم:

در بررسی بهترین فلش مموری کارتی و تبلیغاتی خواهید دید فلش مموری اختصاصی مدلی بسیار خلاقانه و جذاب و کاربرپسند است. این مدل از فلش مموری تبلیغاتی به شکل کاملاً اختصاصی با طرحی سفارشی توسط شما کاربر عزیز به اشکال دلخواه از لوگو، طرح یا محصول  موردنظرتان با زمان تحویلی کوتاه خواهد بود.

جنس بدنه فلش مموری اختصاصی نیز از پی وی سی بوده  و چیپ ست یا مدار به کار رفته در داخل فلش اختصاصی از پرسرعت ترین چیپ ها تولید می شود.

فلش اختصاصی را می توان ماندگارترین نوع تبلیغ در عرصه فلش مموری های تبلیغاتی دانست زیرا طرح لوگو یا محصول شما همیشه نزد مشتریانتان خواهد ماند.

فلش مموری سفارشی نیز در حجم های مختلف 4،8،16 گیگابایت نیز تولید می شود و سایز این نوع فلش ها بسته به طرح محصول موردنظرتان قابل تغییر است لذا اندازه ثابتی ندارد.

بررسی فلش مموری چرمی:

مدل بعدی که قصد معرفی آن را داریم فلش مموری چرمی می باشد که این مدل تحت عنوان فلش مموری چرمی و یا به اختصار فلش چرمی نام برده می شود که می توان آن را از قدیمی ترین گروه فلش های تبلیغاتی دانست.

این نوع فلش مموری چرمی قابلیت چاپ برند شما را توسط لیزر دارا می باشد و در انواع رنگ ها در بازار موجود است.

فلش چرمی همانند یک جاسوییچی بسیار شیک و شکیل با چاپی ماندگار از محصول و یا کسب و کار شما همراهی همیشگی در کنار مشتریانتان خواهد بود.

فلش مموری های چرمی در اشکال مختلفی تولید می شوند مانند فلش مموری چرمی مگنتی (آهنربایی)، فلش مموری چرمی دکمه ای و…که تنوع در فلش چرمی برای تبلیغات خود عامل مهمی می باشد.

فلش مموری فلزی:

حال به سراغ نوع دیگری از خانواده فلش مموری تبلیغاتی می رویم که بنام فلش مموری فلزی شهرت یافتند.

فلش مموری فلزی برتری خاصی نسبت به دیگر رقبای خود دارد و آن سایز کوچک و ظرافت خاص آنان در طراحی می باشد.

فلش مموری فلزی یا همان فلش فلزی قابلیت چاپ لیزر طرح یا لوگوی مورد نظر شما را روی بدنه خود فراهم می آورد. گفته می شود که این نوع از خانواده فلش مموری های تبلیغاتی از برترین و پیشرفته ترین نوع چیپ ست تولید شده که به چیپ ست های میکرو معروف هستند مستند می باشند.

در بعضی از مدل های ظریف از فلش مموری فلزی  از چیپ ست های ناخنی که باتکنولوژی نانو تولید می شوند، استفاده می شود.

خانواده فلش فلزی با ظرفیت های متفاوت 4،8،16 گیگابایت تولید می شوند.

فلش مموری کریستالی:

مدل بعدی که قصد داریم به حضورتان معرفی کنیم، فلش مموری کریستالی است که این توسط این فلش کریستالی، تبلیغاتی با تزیین بی نظیر از طرح و لوگوی شما  را بصورت سه بعدی (3D) در قسمت کریستالی شکل آن می توان ایجاد نمود. کریستال بکار رفته در مدل فلش مموری کریستالی از نوع بسیار مرغوب می باشد که قابلیت ایجاد شکل مناسب در آن را ساده تر و زیباتر می نماید.

همچنین می توان در قسمت فلزی این نوع از فلش های مموری تبلیغاتی چاپ لیزر طرح یا لوگوی شما را نیز انجام داد.

فلش مموری کریستالی یا فلش کریستالی نیز در ظرفیت های متفاوت 4،8،16 گیگابایت تولید می شود و گیرایی خاصی در زمینه تبلیغات و تاثیرگذاری در ذهن مشتری دارد.

 

پیام ما : کیفیت عالی – زیبایی –  نازلترین قیمت در کنار تحویل فوری 

بازدیدها: 79

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.


دیدگاه ها بسته است

درباره ما

سپیدارگیفت با عنوان طراح بهترین فلش مموری های تبلیغاتی و فلش مموری های کارتی و… فعالیت خود را از سال 2014 در فضای مجازی شروع کرد. سپیدارگیفت از ابتدا همواره قصد داشته جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد. لذا در این راستا برای تسهیل در خرید و تحویل سریعتر کالا، اقدام به خرید دستگاه چاپی مجهز نموده تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان کالا های تبلیغاتی هر چه سریعتر و در زمان کمتر و با کیفیت چاپ بهتر خدمت مشتریان عرضه گردد.