قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی

قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی – تعرفه ساخت و تولید فلش اختصاصی در ایران:

باسلام و درود خدمت شما دنبال کنندگان وب سایت سپیدار گیفت، با یک مقاله تخصصی دیگر در حوزه فلش های تبلیغاتی در خدمت شما هستیم، در این مقاله قصد داریم در خصوص هزینه و قیمت صحبت کنیم، همان طور که از عنوان مشخص هست (قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی) میخواهیم در حوزه قیمت های فلش های اختصاصی با شما به گفتگو بپردازیم.

قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی

در بالا تصویر یک فلش مموری اختصاصی را میتوانید مشاهده کنید، این تصویر از بخش های مختلف یک فلش اختصاصی هست، که در آن ابعاد و تصاویر از بخش های مختلف یک فلش در حالت های باز، بسته، راست، چپ، پشت، بالا و… گنجانده شده است.

قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی – مقدمه:

قبل از این که بخواهم به مبحث اصلی این پست یعنی (قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی) اشاره کنم، لازم میدانم در ابتدای کار به عنوان مقدمه توضیحاتی رو در خصوص فلش های اختصاصی ارائه کنم، که اصلا این فلش ها چی هستند، چه فایده ای دارند و….؟!

فلش تبلیغاتی اختصاصی چیست؟

به صورت خیلی ساده: هر شرکت یا هر مجموعه ای یک آرم، لوگو و یا نمادی رو داره که مشتریان با اون نشان، آن مجموعه رو می شناسند، مثلا بانک ملت یک آرم مشخصی داره، که همین آرم را به شکل یک فلش در می آورند ، و در نهایت یک فلش مثل لوگوی بانک ملت خواهیم داشت. به این نوع فلش ها، فلش های اختصاصی می گوین، که در پست (فلش مموری اختصاصی) در این خصوص به صورت مفصل توضیح داده ایم.

یا مثلا تصویر بالا:

که برای نوشابه کوکاکولا هست، که یک فلش ساخته شده است به شکل قوطی نوشابه با نشان کوکاکولا می باشد.

تاریخچه فلش های اختصاصی:

شاید بگید این موضوع ارتباطی با موضوع اصلی ما (قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی) نداره ، ولی توضیحاتی که در این بخش ها ارائه میکنیم، به صورت غیر مستقیم همشون به مبحث اصلیمون مرتبط هست به همین خاطر هم هست که من دارم به این مباحث اشاره میکنم.

اگر من بخواهم تاریخچه فلش اختصاصی رو به شما بگم:

به نظر من تاریخچه فلش های اختصاصی از فلش های تبلیغاتی شروع شده است ، اولین نسل های فلش های تبلیغاتی بسیار ساده بودند ، به طوری که یک ارم کوچک روی هر نوع فلشی چاپ میشد ، اما خوب نیاز های تبلیغاتی باعث شد که روز به روز فلش های تبلیغاتی ارتقا پیدا کنند .

نسل های بعدی فلش مموری اختصاصی به نظر من : فلش های کارتی بودند که باعث تحولی عظیم در حوزه تبلیغات شدند .

و به نظر من جدیدترین نسل فلش های تبلیغاتی بعد از فلش مموری کارتی ، همین فلش های اختصاصی هستند ، که میشه گفت بهترین نوع تبلیغات در آنها به کار برده شده است ، و هم این که خیلی جذاب و شیک هستند و هم این که از نظر تبلیغاتی واقعا بسیار تاثیر گذار هستند .

قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی :

اما برگردیم به مبحث اصلی خودمون یعنی (قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی) و از این جا به بعد قصد داریم خصوص مبحث اصلی این پستمون با شما کاربران گرامی به گفتگو بپردازیم، پس از این جا به بعد حتما همراه ما باشید.


در بالا تصاویر چند نمونه دیگر از فلش های اختصاصی را میتوانید مشاهده نمایید.

همان طور که از اسم این نوع فلش ها مشخص هست (فلش اختصاصی)، این نوع فلش ها به صورت اختصاصی برای کسب و کارها پیاده سازی و تولید میشوند، به همین جهت کالایی نیستند که آماده باشند و بشه براشون قیمت و هزینه مشخصی رو مشخص کرد.

پس در واقع اعلام هزینه برای فلش های اختصاصی بی معنی و مفهوم هست.

قیمت و هزینه طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی را چگونه به دست آوریم؟

بهترین منبع برای استعلام قیمت و هزینه ی این فلش ها تماس با کارشناسان ما می باشد، شما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما، شماره های تماس ما رو مشاهده کنید، و از همان طریق اقدام به تماس با کارشناسان ما نمایید.

بعد از تماس همکاران ما از شما مواردی رو خواهند خواست و بعد از بررسی هزینه و قیمت مشخص میشود.

مثل هر چیزی قیمت طراحی های اختصاصی کم و زیاد دارد.

اما نگران هزینه ها نباشید، ما برایتان طراحی و پیاده سازی فلش اختصاصی را بهترین کفیت و نازلترین قیمت انجام خواهیم داد.

 

بازدیدها: 256

تماس با ما :

جهت ثبت سفارش ، مشاوره رایگان و یا تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

شماره تماس : 22484679 - 88934494 - 88947340

تلفن : 22334874 – 22334635

همراه : 09126467078 - 09377324013

ایمیل : mahdiar.gholipour@gmail.com

همچنین جهت مشاهده سایر راه های ارتباطی ما میتوانید به صفحه (تماس با ما) مراجعه نمایید.